Ana Sayfa       Hakkımızda       Ürünler       Referanslar       İletişim                 

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
 Cam Filmleri
 Paspas Sistemleri
 Kaydırmazlık Ürünleri
 İs ve İşçi Güvenlik Ürünleri
 Antistatik
 Emniyetli Sigara Söndürücü
 Bant ve Yapıştırıcılar

HABERLER
TROY’un İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki operasyonları yeni katılımlarla devam etmektedir.

Zemin kaydırmazlığında yeni nesil kimyasal Slip Stop Özel Formülüyle Türkiye'de.

Günesin zararlı ultraviyole ve kızılötesi ısınlarını %90‘ın üzerinde geri yansıtan Seffaf Günes Kontrol Filmleri artık Türkiye’de.

Bantlar & Yapıştırıcılar Teknolojisi Yapıştırıcılar 

Her geçen gün daha fazla şirket ürünlerini imal etmenin yeni yollarını buluyor. Plastikler ve kompozitler gibi yeni malzemeler giderek daha önemli bir hale geliyor. Buna ek olarak yapılması gereken kaynak, perçin ve vida gibi klasik birleştirme yöntemlerinin alternatiflerini bulmak maliyet sağlamlık ve estetik gibi birçok konuda gerekli hale geliyor. Yapıştırıcılar ise giderek bu alternatiflerin cevabı olduğunu kanıtlıyor. Yeni moda malzemelerle çalışırken gereken doğru kimyasallara odaklanarak, 3M bugünün üretim çevresi için ideal olan bu yapıştırıcıların uygulanmasına yönelik uygun sistemler geliştirmiştir.

 Koruyucu Ürünler 

Bir tasarımcının ihtiyacı olan özelliklerin içinde ayrıntılara verilen önemin diğer özellikler kadar önemli olduğu kesin. 3M bumpon kalıp ürünler kaymayı önleyecek basit ve güvenilir bir yol sağlar, sesi azaltır ve yüzeyleri korur. Yüksek performanslı yapıştırıcılar delme, vidalama, perçinleme gibi pahalı işlemlere duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Özel poliüretan formülasyonu yapıştırıcıların yüzeyleri çizmemesini, yumuşamamasını, kırılmamasını ve şekillerini kaybetmemesini sağlar. Rulo halindeki malzemeler sizin özel ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak istediğiniz şekle göre özel kesim imkanı sunar. (Dual – Lock) Sökülüp Takılabilir Sabitleme Sistemleri 

İhtiyaçlarınız arasında tekrar kapanabilme veya sökülebilme özellikleri varsa, 3M Sökülüp Takılabilir Sabitleyici Ürünler bunu daha hızlı, daha kolay ve daha uygun bir şekilde yapmanızı sağlar. Bu gizli sökülüp takılabilir sabitleme sistemleri çeşitli tekrar kapanabilme yöntemlerini sunar. Bu yöntemler uygulama alanınıza göre size en uygun sökülüp takılabilir sabitleme sistemini sunan çok çeşitli performans olanağını içerir. Daha iyi bir görünüm, daha fazla tasarım seçeneği, daha hızlı ve kolay montaj 3M sökülüp takılabilir sabitleyici ürün serisi ile artık elinizin altında.

 Bantlar 

İşiniz ürün tasarımı veya üretimi ise, üretmek ve ürünlerinizin kalitesini yükseltmek için sürekli yeni yollar arayışı içindesinizdir. 3M Bantları bugün tüm üretim endüstrisinde klasik sabitleme yöntemlerinin daha iyi bir alternatifi olarak kullanılıyor. Bu bantlar tasarımda daha fazla esneklik sunmakla birlikte endüstri dizaynında ve performansda da oldukça önemli gelişmelerin anahtarı. Ayrıca, daha hızlı ve kolay montaj sağlayabilirler ve son temizlik gereğini ortadan kaldırarak kârın artmasına yardımcı olurlar.

 Tek Taraflı Bantlar 

Hangi endüstride çalışırsanız çalışın, üretim ve kârlılığı artırırken kaliteyi de artırma çabası içindesinizdir. 3M'in çeşitli tek taraflı maskeleme ve proses bantları bu amaçlara ulaşmanıza yardım eder. Kalite göz önüne alındığında, 3M Maskeleme Bantları beklenen yüksek kalite sonuçlarını vererek güvenilir bir maske sağlar. Ürünleri korumak için, çeşitli koruyucu bantlarımız birçok seçenek sunar. Performans açısından, 3M bantları pahalıya mal olan temizleme ve yeni bir biçim verme işlemlerine gerek kalmadan işinizi her zaman ilk seferde yapabilmenizi sağlar.

 ana sayfa