Ana Sayfa       Hakkımızda       Ürünler       Referanslar       İletişim                 

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
 Cam Filmleri
 Paspas Sistemleri
 Kaydırmazlık Ürünleri
 İs ve İşçi Güvenlik Ürünleri
 Antistatik
 Emniyetli Sigara Söndürücü
 Bant ve Yapıştırıcılar

HABERLER
TROY’un İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki operasyonları yeni katılımlarla devam etmektedir.

Zemin kaydırmazlığında yeni nesil kimyasal Slip Stop Özel Formülüyle Türkiye'de.

Günesin zararlı ultraviyole ve kızılötesi ısınlarını %90‘ın üzerinde geri yansıtan Seffaf Günes Kontrol Filmleri artık Türkiye’de.

Smokers Cease-Fire® Emniyetli Sigara SöndürücüKapalı ve açık mekanlar , sigara içilmesine izin verilen her yerde özellikle yapısal ve endüstriyel alanlar için tasarlanmıştır. Cease-Fire teknolojisi sayesinde kendi kendine sigarayı söndüren ve yangın riskine karşı haznesinde izmaritleri toplayan bir yapıya sahiptir. Özel ağız yapısı sayesinde içine yabancı maddelerin girmesine karşı korumalıdır.

Aleve dayanıklı polietilenden üretilmiş olup darbelere ve korozyona karşı mukavimdir. Temizlenmesi için alt boğumdan haznenin içindeki özel alaşımlı metal kovanın çıkartılarak boşaltılması yeterlidir. Açık alanlarda kullanılması durumunda zorlu hava koşullarına ve hırsızlığa karşı alt kısmındaki çıkıntılar sayesinde kolaylıkla sabitlenebilir. Tasarımı sayesinde açık havada bile uçuşma yapmaz.İçindeki özel yapı sayesinde nemle birlikte ortaya çıkabilecek katran buharının önüne geçilmiştir.

Kullanılacak mekana göre farklı renklerde seçilebilir.

        
 ana sayfa