Ana Sayfa       Hakkımızda       Ürünler       Referanslar       İletişim                 

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
 Cam Filmleri
 Paspas Sistemleri
 Kaydırmazlık Ürünleri
 İs ve İşçi Güvenlik Ürünleri
 Antistatik
 Emniyetli Sigara Söndürücü
 Bant ve Yapıştırıcılar

HABERLER
TROY’un İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’daki operasyonları yeni katılımlarla devam etmektedir.

Zemin kaydırmazlığında yeni nesil kimyasal Slip Stop Özel Formülüyle Türkiye'de.

Günesin zararlı ultraviyole ve kızılötesi ısınlarını %90‘ın üzerinde geri yansıtan Seffaf Günes Kontrol Filmleri artık Türkiye’de.

Paspas Sistemleri


  1. NOMAD Terra Paspas (Dış mekan paspas)
  2. NOMAD Optima Paspas (Gömme – Metal Profilli Paspas)
  3. NOMAD Aqua Paspas (İç mekan paspas)
  4. SAFETY WALK (Islak alan paspas)
  5. SAFETY WALK (Yorgunluk önleyici paspas)
  6. LOGO MAT (Logolu paspas)
  7. NOMAD TACK MAT (Toz kontrollü – yapışkanlı paspas)

 NEDEN PASPAS VE KAYDIRMAZ SİSTEMLERİ KULLANMALIYIM? 

Binanızda oluşan toz ve kirin çok büyük bir kısmını, insanların ayaklarının altında dışarıdan taşıdıkları toz ve kir oluşturmaktadır. Bunu binanızdan temizlemek için genellikle farkında olmadığınız ciddi paralar harcarsınız. Bu toz ve kiri daha binanıza girmeden % 90 oranında temizlemek için tek yapmanız gereken doğru paspas sistemlerini kullanmaktır.

Doğru yer için doğru tür paspasa gerek vardır. Bu şekilde temizlik giderlerini azaltabilirsiniz. Ayrıca kayma ve düşme kazaları da azalır.3M Vinil kıvırcık paspas ve ikili fiber teknolojisinin mucidi olan firmadır. Ürünler %100 vinilden oluşmaktadır.

Görüntüsü paspas olan, ancak amacını gerçekleştirmeyen yani TEMİZLEMEYEN ürünler 3M ürün gamında yoktur. Kıvırcık paspaslardaki vinil bukleler yıllar geçse bile birbirine yapışmaz ve temizleme görevlerine devam eder.Uzun ömürlüdür. Her yıl aynı masrafı bir kez daha yapmanıza gerek kalmaz.Türkiye'de ve Dünya'da yoğun yaya trafiğine sahip birçok binada yıllardır sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Yaya trafiğinize, fonksiyonlarına ve estetiğine göre seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün gamına sahiptir. Binadaki her tür geçiş trafik yoğunluğuna uygun 3M paspas ürünü vardır.

Uzun süreli ayakta çalışılarak yapılan operasyonlarda çalışanların sırt ve bel ağrılarını gidererek verimliliği arttıran özel yorgunluğu önleyici paspas serileri de bulunmaktadır.

 ana sayfa